Tweety na temat @MinorMatematyka

Pomoce dla klasy

Szukaj na tym blogu lub wpisz post nr 1-535

Współpraca

 
Współpraca z:
Przez 6 miesięcy cyklicznie raz w tygodniu wybrane posty z bloga publikowane były w:
Kwadrans przy kawie, Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze   

Sp. z o. o. Sp. k.  w Poznaniu. By wiedzieć więcej!
Polecam!
Matma da się lubić!

Karol Wnuk

Wokalista, autor tekstów, kompozytor. Mimo, że większy debiut ma jeszcze przed sobą, od dobrych paru lat tworzy i aktywnie działa w internecie. Posiada bardzo charakterystyczną, niską barwę głosu. Do tej pory znany głównie z humorystycznych piosenek o mitozie i matematyce, których liczba wyświetleń na YouTube sięga już ponad 500 000. Obecnie pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę. Będzie to mieszanina wybuchowa emocji zamknięta w kilkudziesięciu minutach symfonicznych brzmień zgrabnie połączonych z elementami elektroniki.

W 2013 r. jako student z Lublina, wpadł mu do głowy pomysł, żeby powstały, najpierw piosenka o mitozie i później o matematyce klip pt. "Matma da się lubić". Wszystko możecie śledzić na jego kanale na You Tube.
Fan Page Karol Wnuk Music
 Polecam Tytuł i opis
Polecam Tytuł i opis
Polecam Tytuł i opis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

WESPRZYJ BLOGA ZRZUTKĄ


Czytelniku, miło kiedy komentujesz posty. Chętnie zapoznam się z Twoim sposobem  rozwiązania zadania. Aby ten blog stanowił dla Czytelników pewną wartość, nie mogę pozwolić, żeby każdy mógł tu pisać co tylko chce. Korzystanie z bloga oznacza akceptację Regulaminu.
Regulamin bloga
1. Myśl zanim coś napiszesz – zanim zechcesz skrytykować moje sposoby rozwiązania zadań zastanów się jak możesz z tego skorzystać. Jeszcze raz – nie twierdzę, że wszystko co napiszę będzie dla Ciebie pomocne. Niemniej niektóre wskazówki po Twojej modyfikacji mogą dobrze Ci służyć. Myśl samodzielnie.
2. Publikuję wskazówki, które mogą pomóc Ci zrozumieć jak można rozwiązywać zadania matematyczne.
3. W ramach kopiowania zdjęć z bloga skorzystaj z przycisków udostępniania dostępnych w postach na blogu.
4. Wszystkie komentarze na blogu są moderowane przez autora bloga.
5. Korzystanie z bloga w całości jest nieodpłatne.