Tweety na temat @MinorMatematyka

Pomoce dla klasy

Szukaj na tym blogu lub wpisz post nr 1-535

Notatek.pl Nie notuj, Studiuj!

Nie notuj, studiuj! Już nie musisz notować na zajęciach, notatek.pl zrobił to za Ciebie...

 

 
Sprawdź o nas, notatek.pl


Dzięki matematyce możemy nauczyć się efektywnego myślenia, tworzyć modele i schematy, dostrzegać regularności, rozwiązywać problemy oraz przede wszystkim myśleć refleksyjnie i uogólniać. Matematyka jest przede wszystkim aktywnością umysłową, matematyczne myślenie jest niewątpliwie czymś więcej niż tylko wykonywaniem różnorodnych rachunków. Łatwość matematycznego myślenia to przede wszystkim biegłość do tworzenia sądów bazujących na matematycznym rozumowaniu i wykorzystywaniu matematyki tam, gdzie codzienne życie tego wymaga.

Jak jednak dobrze wszyscy wiemy na studiach przedmiotów jest znacznie więcej, bardziej lub mniej nas interesujących. Czas przed sesją jest to okres proszenia znajomych o notatki, kserowania ich, odnoszenia do właścicieli. Takie działania zajmują nam bardzo dużo czasu który moglibyśmy wykorzystać inaczej. Dodatkowo ksero nie jest wcale tanie gdy materiałów do skserowania jest strasznie dużo. Przeciętny student na notatki pozwalające pozytywnie zaliczyć sesje wydaje ok. 140 zł.


Portal notatek.pl rozwiązuje problem rozproszonych materiałów do nauki w całej sieci. Znajdziemy na nim bardzo dużą bazę materiałów z każdej dziedziny nauki, przykładowo: matematyki, fizyki, biologii, czy ekonomii. Notatki posegregowane są według uczelni, przedmiotu, a także według wykładowcy! Dzięki niemu bez problemu będziecie mogli szybko i łatwo znaleźć potrzebne dla siebie pomoce naukowe, a czas sesji stanie się chociaż trochę przyjemniejszy.


O nas notatek.pl
Notatek poleca blog matematyczny Minor!


Wpis gościnny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

WESPRZYJ BLOGA ZRZUTKĄ


Czytelniku, miło kiedy komentujesz posty. Chętnie zapoznam się z Twoim sposobem  rozwiązania zadania. Aby ten blog stanowił dla Czytelników pewną wartość, nie mogę pozwolić, żeby każdy mógł tu pisać co tylko chce. Korzystanie z bloga oznacza akceptację Regulaminu.
Regulamin bloga
1. Myśl zanim coś napiszesz – zanim zechcesz skrytykować moje sposoby rozwiązania zadań zastanów się jak możesz z tego skorzystać. Jeszcze raz – nie twierdzę, że wszystko co napiszę będzie dla Ciebie pomocne. Niemniej niektóre wskazówki po Twojej modyfikacji mogą dobrze Ci służyć. Myśl samodzielnie.
2. Publikuję wskazówki, które mogą pomóc Ci zrozumieć jak można rozwiązywać zadania matematyczne.
3. W ramach kopiowania zdjęć z bloga skorzystaj z przycisków udostępniania dostępnych w postach na blogu.
4. Wszystkie komentarze na blogu są moderowane przez autora bloga.
5. Korzystanie z bloga w całości jest nieodpłatne.